От няколко месеца Анна Цолова е подновила тесните контакти със

...
От няколко месеца Анна Цолова е подновила тесните контакти със
Коментари Харесай

Анна Цолова се завръща в телевизията? Води преговори с Би Ти Ви

От няколко месеца Анна Цолова е възобновила тесните контакти със свои сътрудници от Би Ти Ви, настояват хора от обкръжението й, разбра HotArena.

Наскоро да вземем за пример тя се появи на плаж в компанията на водещата на „ Преди обед “ Деси Стоянова. Преди тази среща на плажа Цолова пусна фотоси с един от операторите, с който се познава от години, писа „ Уикенд “.

Според слуховете някогашната водеща не желала да изоставя частния си бизнес, само че се надявала да го съчетава със остарелия си поминък, с цел да изкарва спомагателни пари, а и да дава мотив да се подвига звук към името й, което би привлякло нови клиенти.

В същото време имало няколко доста авторитетни другари на Ани, които били подготвени да й оказват помощ, като й провиснал лична графа в някоя от външните продукции на Би Ти Ви. Така тя ще може да комбинира работата като публицист, за който към момента ного фенове настояват, че им липсва, с опитите да развива личен бизнес.
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР