От медицинския щаб на Реал Мадрид са прегледали грешния крак

...
От медицинския щаб на Реал Мадрид са прегледали грешния крак
Коментари Харесай

Медицинският щаб на Реал отново сгафи

От медицинския щаб на Реал Мадрид са прегледали неверния крайник и на Камавинга, оставяйки халфа на пейката против Селта, след което той отсъства и две седмици от терените, твърди " L`Équipe ". Това значи, че лекарският екип на " белия балет " може да е позволил неточности освен във връзка с лекуването на коляното на Килиан Мбапе.

По-рано френският публицист Даниел Риоло съобщи: " Има клюки, че от Реал са прегледали неверното коляно. Мислите ли, че това са нелепости? Те уволниха медицинския си личен състав. Килиан се размина с най-лошото. " Испанският му сътрудник Мигел Анхел Диас от " COPE " удостовери, че лекарите на мадридския клуб са прегледали дясното коляно на нападателя, вместо лявото.

Бивш диетолог на тима от " Сантиаго Бернабеу " също разяснява обстановката: " Прегледа на неверното коляно на Мбапе? Не знам кое е по-лошо - това или фактът, че проектите за добавки на Мадрид се вършат посредством безвъзмезден ChatGPT ", споделя той.
 Гаф в Реал Мадрид: Прегледали неверното коляно на Мбапе
Гаф в Реал Мадрид: Прегледали неверното коляно на Мбапе

Отборът смени медицинския си щаб
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР