От Фейсбук профила на Калина Андролова Америка не трябва да

...
От Фейсбук профила на Калина Андролова Америка не трябва да
Коментари Харесай

Баядън и умиращото и умиращо господство на САЩ създава тежък хаос в Европа и в частност в България

От Facebook профила на Калина Андролова
„ Америка не би трябвало да има президент, който не знае какво е подписал. Хората на власт би трябвало да бъдат виновни за това, което вършат “, споделя Сиймор Хърш. И добавя, че същинският срам не е единствено на Байдън, само че в действителност на хората към него, които не престават да държат обстоятелствата в загадка, а самия Байдън в ролята на заложник.

Най-близките другари на американския президент от Демократическата партия откриват, че на процедура не могат към този момент да се свържат с него, тъй като той не е кадърен да отговори даже на телефонните им позвънявания.

Хърш цитира другар на Байдън, който е получил позвъняване на президента преди много време, от което е станало ясно, че Белият дом е в цялостен безпорядък, а самият президент е помолил за помощ. Въпросният другар обаче е споделил, че по-скоро би ходил всеки ден на ортодонт (на процедура за коренови канали), в сравнение с да работи в Белия дом.

Менталният крах на Байдън е толкоз мощен в последно време, че Хърш слага в общественото пространство подозренията дали въобще Байдън би могъл да издържи, да премине през една акция за президент. Цялата тази умишлено поддържана политическа нефелност в управлението на досегашния международен хегемон, безразсъдната поддръжка на няколко войни за да се крепи оптимално едно към този момент невалидно и умиращо владичество основава тежък безпорядък в Европа и в частност в България.

Деинтелектуализираната и дехуманизираната българска богаташка каста дерибейства в страната в цялостния смисъл на думата! Тази каста не се интересува по какъв начин да запази страната, по какъв начин да я преведе през сложния интервал тъй че да не се разпадне до загуба на в действителност суверенитет. Тази каста е необразована, безродна, чалгализирана, просташка! Последното, за което мисли, е някаква си държавност, народ и впрочем архаика.

В хода на идния конфликт сред имперското домогване на Съединени американски щати и паназиатската концепция, която ще стане знаме на Китай и Русия, Европа ще бъде изтощена и раздрана на идейни клъстери.

България бива подготвяна за следена територия по най-лесния и натурален метод, посредством метод през инструменталзирано етническо малцинство. България даже може да се трансформира в лост към безредие на Балканите. За да няма консолидация на Източния фланг. Времената, които идват, не са положителни.

България има незабавна потребност от мощна, фокусирана, рационална и умна ръка! А не от разпокъсване, плячкосване и безпомощно властово наличие. За страдание вместо да се обединят, изправени пред заплахата, безродните фигури в политическата ни тъкан, вършат тъкмо противоположното. Ама в действителност тъкмо противоположното! Върхушка от добиване, газене на законите, практическо безредие, което скоро, мога да ви обещая, ще премине в тежък бандитизъм от порядъка, който познаваме от 90-те години - улично правораздаване, кланово поддържана сигурност, надзор през страха, битие по разпоредбите на незаконните групировки, обща безредица и ръководство на страната по умря на джунглата и бразилските фавели – посредством силата на оръжието.

Всички това ще е маскирано фасадно както и в този момент между другото, като форма на некачествена, само че въпреки всичко народна власт (псевдодемокрация), само че в действителност ще става дума за домашна тирания на две-три воюващи банди, под прикритието на " партии "....

Източник: dnesplus.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР