Кралев: Честито на всички, които работят и постигат резултати в сферата на спорта
От Facebook профила на депутата от ГЕРБ/СДС Красен Кралев
Днес е 17 май – Ден на българския спорт!
На днешния ден през 1894 година в София идват първите учители по физическо образование от Швейцария, които слагат началото на проведеното спортно придвижване у нас.
Честито на всички, които работят и реализират резултати в областта на спорта! Всички спортисти, треньори, ръководители и деятели заслужават нашето почитание и самопризнание за напъните, които поставят и образеца, който дават.
Спортът е едно от най-разпознаваемите лица на България пред света и аз съм горделив, че през целия си живот съм бил част от него!
Благодаря ви, другари и сътрудници! Продължавайте да работите все по този начин неуморно за възпитанието и здравето на нашите деца. Продължавайте да работите за възхвала името на България!
Честит празник!
FaceBookTwitterPinterest




