От днес в онлайн продажба са билетите за приятелския мач

...
От днес в онлайн продажба са билетите за приятелския мач
Коментари Харесай

Пуснаха билетите за България - Черна гора

От през днешния ден в онлайн продажба са билетите за приятелския мач сред България и Черна гора на стадион “Христо Ботев ” в Пловдив на 1 юни от 19:00 ч.

Можете да закупите своя билет още в този момент отсам от уеб страницата https://ticket.kolezha.bg.

По случай Международния ден на детето срещата ще бъде с вход свободен за деца до 14-годишна възраст, които ще може да я следят гратис! Освен това в часовете преди мача за малчуганите ще бъде проведена специфична зона за занимания пред стадиона, която ще способства за празничната атмосфера с разнообразни игри, изненади и награди.

Иначе в деня преди дуела – неделя, 31 май, билети ще може да бъдат закупени на място от фенмагазина на “Ботев ” Пловдив сред 10:00 и 19:00 ч.

В деня на мача – понеделник, 1 юни – пропуски ще се продават на всички каси на стадион “Христо Ботев ”, които ще отворят в 10:00 ч. и ще работят до края на първото полувреме.

Двубоят с Черна гора е една от двете контроли, които националният ни тим ще изиграе през юни. Втората среща на селекцията на Александър Димитров е против Молдова на 5 юни в Кишинев на стадион “Зимбру ” от 20:00 ч.
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР