От атакуващия нюх на Джордж Бест, Денис Лоу, Райън Гигс

...

Уест Хям 2-0 Ман Юнайтед: Неволите на Ерик тен Хаг продължават, тъй като головете през второто полувреме на Джарод Боуен и Мохамед Кудус обричат ​​борещите се Червени дяволи на ОСМОТО им поражение във Висшата лига този сезон

От атакуващия усет на Джордж Бест, Денис Лоу, Райън Гигс и Ерик Кантона до това. Триста осемдесет и една минути без гол - това са над шест часа футбол. Болезнено е да не пазиш наследството на клуба.

Уест Хем заслужи успеха си тук. Те бяха добре подготвени, добре тренирани и имаха проект. Юнайтед бяха всичко друго. Това е на Ten Hag.

Манчестър Юнайтед падна до осмата си загуба във Висшата лига за сезона, откакто Уест Хям на Дейвид Мойс обезпечи победа с 2-0 на стадиона в Лондон

Юнайтед стартира блестящо през първото полувреме, само че бързо изчезна през второто против Уест Хям