СО: Няма сериозни щети след интензивните валежи в столицата
От 8:00 часа сутринта досега са отработени девет сигнала, свързани с метеорологичната конюнктура в столицата поради проливния дъжд. Установено е, че проблеми няма, оповестиха от Общината. В момента се вършат обходи на язовирите на територията на Столичната община.
От дневната промяна на дирекция по " Аварийна помощ и предварителна защита " при Следствен отдел към окръжна прокуратура са направили обходи на основните пътни артерии в София и сериозните точки на реки.
Снощи е имало сигнали за паднали дървета, само че проблемите са отстранени. Няма потърпевши, както и не е подадена информация за наводнени къщи, сигнали, подлези, осведомиха още от Столичната община.
Източник: dariknews.bg
КОМЕНТАРИ




