От 14 до 18 септември, БНТ 1 и БНТ 3

...
От 14 до 18 септември, БНТ 1 и БНТ 3
Коментари Харесай

Световно първенство по художествена гимнастика на живо само по БНТ

От 14 до 18 септември, Българска национална телевизия 1 и Българска национална телевизия 3 ще излъчват международното състезание по художествена гимнастика.

България за 4-ти път в историята си ще бъде хазаин на международно състезание в този спорт, а шампионатът, който ще се организира в „ Арена Армеец “ в София, е от извънредно значение, като медалистите от него получават квоти за Олимпийските игри в Париж през 2024 година. Българска национална телевизия ще излъчи 23 часа ефир в това число всички финали в шампионата и като телевизия-домакин ще създава сигнал за целия свят.

Състезанията в 5-те дни от шампионата ще разясняват Вера Маринова, Боряна Тончева, Радина Жекова и Моника Симеонова със специфични посетители – сполучливи състезателки и съдии в художествената гимнастика.

Всеки един от спортните дни ще бъде съпроводен от студийна стратегия. Водеща ще бъде Моника Симеонова, а нейни посетители във всеки ден от международното състезание ще бъдат по едно от девойките от ансамбъла, спечелил златните медали на Олимпиадата в Токио, както и сполучливи състезателки по художествена гимнастика от близкото минало. Ексклузивните мнения от гимнастичките непосредствено от „ Арена Армеец “ ще обезпечават на феновете на Българска национална телевизия репортерите Радина Жекова и Десислава Францова. Финалите на уредите в самостоятелната конкуренция, самостоятелният многобой, както и надпреварите на обособените уреди при ансамблите ще се излъчват по Българска национална телевизия 1, а многобоят при ансамблите в петък и церемония спектакълът в неделя ще бъдат в ефира на Българска национална телевизия 3.

Пълна стратегия на предавания на надпреварите от международното състезание по художествена гимнастика:

14 септември, сряда: 12:00 ч. - 14:00 ч. - квалификации самостоятелно на обособени уреди (обръч и топка), Българска национална телевизия 3

14 септември, сряда: 17:10 ч. - 19:10 ч. - квалификации самостоятелно на обособени уреди (обръч и топка), Българска национална телевизия 3

14 септември, сряда: 20:20 ч. - 20:50 ч. - гала по разкриване,

14 септември, сряда: 21:00 ч. - 22:30 ч. - финали самостоятелно на обособени уреди (обръч и топка), Българска национална телевизия 1
Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР