ОСТИН, Тексас (AP) — Тайрийс Хънтър побеждава над № 9

...

21 точки на Хънтър и изпреварваща пауза изпраща Тексас над № 9 Бейлър 75-73

ОСТИН, Тексас (AP) — Тайрийс Хънтър побеждава над № 9 със звънец Baylor в събота, донасяйки втората поредна загуба на Bears в Big 12 Conference.

Неистовият панер на Хънтър пристигна, откакто Джалън Бриджис на Baylor завърза с дълга тройка 5 секунди преди края, първият панер на Bears за близо девет минути. Тексас бързо вкара топката и я съобщи на Хънтър покрай средата на полето, а той си проправи път към трима бранители за коша.

Служителите на играта трябваше да прегледат изстрела, с цел да се уверят, че той го е изстрелял в точния момент, само че бързо реши, че се брои.

Хънтър приключи с 21 точки, а Дилън Дису добави 19 за Лонгхорнс и направи асистенция за победния панер. Тексас (13-5, 2-3) избегна серия от три загуби в Големите 12 и завоюва първата си домакинска победа за сезона в конференцията.

Ja’Kobe Walter вкара 22 за Baylor (14-4, 3-2).

Бейлър оцеля при бараж за 3 точки в Тексас през първото полувреме, когато Лонгхорнс направиха деве...