ОСТИН, Тексас (AP) — Макс Абмас имаше 16 точки и

...

Абмас има 16 точки и седем асистенции, за да поведе номер 12 в Тексас пред Хюстън Крисчън със 77-50

ОСТИН, Тексас (AP) — Макс Абмас имаше 16 точки и седем асистенции, а номер 12 в Тексас победи Хюстън Крисчън със 77- 50 Събота.

Кадин Шедрик имаше 15 точки, три блокади и четири от 13-те откраднати топки на Лонгхорнс. Дилън Мичъл направи своя трети дабъл-дабъл за сезона, 13 точки и 12 битки, за Тексас (7-2). Тайрийс Хънтър добави 12 точки, пет асистенции и три отнети топки.

Маркъс Грийн поведе Хюстън Крисчън (1-7) с 15 точки. Майкъл Имариагбе записа 11 точки и 12 битки, а Бонке Маринг 9 точки и 13 битки.

Хъски осъществиха 30,3% от играта.

Хюстън Крисчън поддържа мача близо след средата на първото полувреме, като изоставаше с три в осемте минути.

Тексас приключи полувремето с резултат 19-0 за преднина от 37-17. Хюстън Крисчън пропусна последните си 14 удара и не съумя да означи за последните 12 минути. Хъски приключиха полувремето с 12 загуби, пет по-малко от междинната им стойност, което ги подрежда на 348-мо място от 351 о...