Осминафиналистът в Лига Европа Унион (Берлин) се спаси от домакинска

...

Унион не спечели за трети пореден път в Бундеслигата

Осминафиналистът в Лига Европа Унион (Берлин) се избави от домакинска загуба против Кьолн в мач от немския шампионат, завършвайки 0:0. Това е трети следващ дуел за столичани без победа в Бундеслигата, което го отдалечава от Байерн (Мюнхен) и Борусия (Дортмунд) в челото на класирането.

Гостите имаха няколко положителни благоприятни условия, само че или не уцелиха вратата, или ударите бяха избавени от стража Фредерик Рьонов, който се намеси чудесно и в четирите случая, в които топката летеше към мрежата.

В четвъртък Унион продължава присъединяване си в ЛЕ, като приема белгийската сензация Роял Юнион СЖ в първи дуел от борбата за място на четвъртфиналите.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.