Ненчо Балабанов: Още съм в болница!
„ Още съм в болничното заведение, само че към този момент се усещам доста по-добре. “
Това сподели за „ България Днес “ Ненчо Балабанов. Популярният комедиант и водещ на „ Сделка или не “ бе приет в болница преди две седмици с вирусна бронхопневмония и 40-градусова температура. Сега един от любимците на българските фенове звучи бодро и по думите му се възвръща сполучливо. „ Най-интересното е, че доста ми оказа помощ реденето на кубчето на Рубик. Като съм спрял наложително от свръхдинамиката, в която се намирам, то се подрежда по-добре. Отдавна желаех да го наредя, само че все не ми оставаше време. А в болничното заведение най-сетне го направих. Освен кубчето
си подредих и целите
показа за вестника Балабанов.
Той признава, че боледуването е нарушило съществено креативните му проекти, само че не го приема трагично. „ В супердинамиката и суперзабързаното всекидневие малко забравяме да мислим за себе си. И този интервал го одобрявам една концепция по-мъдро и по-позитивно, макар че в действителност не е по никакъв начин добре да се разболееш в средата на лятото от пневмония, само че всяко зло за положително. Взимам потребното и от тази обстановка “, заключава метафизичен известният артист и тв водещ. Боледуването, прибавя той, му е дало урок по какъв начин да почива малко повече от огромните натоварвания, с цел да зареди сполучливо батериите за идващите.
Ненчо Балабанов към този момент предвкусва лятната почивка - по съвет на лекарите на море, редувано с планина. „ За да се прочистят изцяло дробовете и да се възвърне имунната система “, разяснява водещият на „ Сделка или не “. „ Добре е, че следва лято, а не януари или февруари, когато щеше да бъде брутално след такова боледуване “, смее се Балабанов.
За „ България Днес “ артистът сподели още, че към този момент няма желание да стопира цигарите.
„ Пуша, да, само че умерено “, акцентира той. По думите на известния комедиант постът и фотосите от отвеждането му на носилка в болничното заведение са „ уплашили доста хора “. „ Малко като гръм от ясно небе ми пристигна тази болест. Опитвах се да се оправя накрак, само че този път за жалост не се получи. Зодията ми е такава, че първо пробвам да минат накрак нещата, само че от горната страна ми беше казано: „ Сега това няма да стане. Спри се за малко, зареди се, почини си и по-късно продължавай напред “, споделя артистът. „ Всички сътрудници ми се обадиха. Качих и второто видео, с цел да покажа, че не съм починал и съм добре “, майтапи се тв водещият.
Балабанов не крие, че околните му били доста уплашени от положението му. „ Жена ми беше доста обезпокоена. Идва всеки ден, носи ми вкусна домашна храна. Отвори ми се необикновен вкус. Мога да изям целия свят! Лекарите ми споделиха, че мога да хапвам всичко и не би трябвало да вардя диета. Организмът ми самичък демонстрира от каква храна има потребност “, радва се сполучливо възстановяващият се Ненчо Балабанов.
Това сподели за „ България Днес “ Ненчо Балабанов. Популярният комедиант и водещ на „ Сделка или не “ бе приет в болница преди две седмици с вирусна бронхопневмония и 40-градусова температура. Сега един от любимците на българските фенове звучи бодро и по думите му се възвръща сполучливо. „ Най-интересното е, че доста ми оказа помощ реденето на кубчето на Рубик. Като съм спрял наложително от свръхдинамиката, в която се намирам, то се подрежда по-добре. Отдавна желаех да го наредя, само че все не ми оставаше време. А в болничното заведение най-сетне го направих. Освен кубчето
си подредих и целите
показа за вестника Балабанов.
Той признава, че боледуването е нарушило съществено креативните му проекти, само че не го приема трагично. „ В супердинамиката и суперзабързаното всекидневие малко забравяме да мислим за себе си. И този интервал го одобрявам една концепция по-мъдро и по-позитивно, макар че в действителност не е по никакъв начин добре да се разболееш в средата на лятото от пневмония, само че всяко зло за положително. Взимам потребното и от тази обстановка “, заключава метафизичен известният артист и тв водещ. Боледуването, прибавя той, му е дало урок по какъв начин да почива малко повече от огромните натоварвания, с цел да зареди сполучливо батериите за идващите.
Ненчо Балабанов към този момент предвкусва лятната почивка - по съвет на лекарите на море, редувано с планина. „ За да се прочистят изцяло дробовете и да се възвърне имунната система “, разяснява водещият на „ Сделка или не “. „ Добре е, че следва лято, а не януари или февруари, когато щеше да бъде брутално след такова боледуване “, смее се Балабанов.
За „ България Днес “ артистът сподели още, че към този момент няма желание да стопира цигарите.
„ Пуша, да, само че умерено “, акцентира той. По думите на известния комедиант постът и фотосите от отвеждането му на носилка в болничното заведение са „ уплашили доста хора “. „ Малко като гръм от ясно небе ми пристигна тази болест. Опитвах се да се оправя накрак, само че този път за жалост не се получи. Зодията ми е такава, че първо пробвам да минат накрак нещата, само че от горната страна ми беше казано: „ Сега това няма да стане. Спри се за малко, зареди се, почини си и по-късно продължавай напред “, споделя артистът. „ Всички сътрудници ми се обадиха. Качих и второто видео, с цел да покажа, че не съм починал и съм добре “, майтапи се тв водещият.
Балабанов не крие, че околните му били доста уплашени от положението му. „ Жена ми беше доста обезпокоена. Идва всеки ден, носи ми вкусна домашна храна. Отвори ми се необикновен вкус. Мога да изям целия свят! Лекарите ми споделиха, че мога да хапвам всичко и не би трябвало да вардя диета. Организмът ми самичък демонстрира от каква храна има потребност “, радва се сполучливо възстановяващият се Ненчо Балабанов.
Източник: hotarena.net
КОМЕНТАРИ




