„Още преди няколко дни се появи вариант, който е сравнително

...
„Още преди няколко дни се появи вариант, който е сравнително
Коментари Харесай

Петър Чолаков: Фатално ще е за Нинова, ако България реши да изпраща оръжие за Украйна

„ Още преди няколко дни се появи вид, който е относително комфортен за управлението на Българска социалистическа партия и съответно за вицепремиера Корнелия Нинова, точно България да прави единствено ремонт на украинска военна техника, с което в действителност госпожа Нинова ще си измие ръцете и ще остане вярна на тезата си, че и един български патрон няма да тръгне за Украйна. Това евентуално е решението, към което ще се консолидира Народното събрание. Не би трябвало да се подценява и по какъв начин ще гласоподават от Движение за права и свободи. Вероятно ще заемат една по-евроатлантическа позиция “, сподели доцент Чолаков.

Той добави, че вид, при който България реши да изпраща оръжие за Украйна, ще е съдбовен за Корнелия Нинова, от позиция на новосъздадените партии през последните дни.

„ Вече има искания планът на господин Янев, който беше разгласен, другите планове към Мая Манолова, тези които са разочаровани от партията на Слави Трифонов и те ще отидат в тази ниша. Това е единственият метод госпожа Нинова „ да излезе суха от водата “ – да не се стига до изпращане на по-сериозна помощ за Украйна “, сподели Петър Чолаков.

По думите му и сега България изнася оръжие за трети страни, а оръжейната промишленост у нас „ се задъхва “.
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР