Още едно протеже на Владимир Ампов-Графа се урежда с трудов

...
Още едно протеже на Владимир Ампов-Графа се урежда с трудов
Коментари Харесай

Защо Цитиридис смени Цвети с Прея?

Още едно протеже на Владимир Ампов-Графа се урежда с трудов контракт в Би Ти Ви след Михаела Филева, която преди няколко години падна в малкия екран като с парашут и с 2-3 песни зад тила си стана съдийка в „ Гласът на България ”. Сега пък Прея е назначена за щатна певица в „ Шоуто на Николаос Цитиридис ”. Тя зае мястото на чаровната Цвети, с която предаването започва преди година.

Смяната на Цвети с Прея бе потрес за феновете на Би Ти Ви. Никой не очакваше сходен ход, най-малкото тъй като такива основни подмени нормално се вършат след дългата лятна пауза на предаванията. Зимната почивка на Цитиридис също не беше по никакъв начин къса. Тя продължи цялостен месец и, съгласно слуховете, в началото е било планувано предаването да бъде дефинитивно свалено от ефир след Нова година, само че след това му е дадена дългата отмора за метаморфоза. По аргументи, които по този начин и не бяха обявени, екипът е намерил за нужно да смени освен рубриките, а певицата в бенда на шоуто.

Часове преди рестарта си Цитиридис заяви, че се завръща с ново попълнение в екипа. Всички чакаха ко-водещ, а се оказа, че е ставало въпрос за Прея. Шоколадовата изпълнителка се появи триумфално в студиото, шокирайки феновете с облекло, което меко казано не беше уместно за нея – минижуп, мъчно покриващ задните й елементи. „ Относно пеенето на Прея няма спор, само че кой се изгаври по този начин с нея и я навря в този тоалет? Нямам нищо срещу килограмите й, само че... за какво би трябвало да са на показ? ”, разяснява недоумяваща зрителка непосредствено на фейсбук страницата на предаването. „ Добър глас, само че визията беше шок – къде са стилистите? ”, не пропусна да запита и друга дама. Не липсваха и въпроси за аргументите за нововъведението. „ Предната певица беше супер положителна и чаровна. Защо я смениха? ”, чудят се хората.

Нито от малкия екран дадоха отговор на последния въпрос, нито оставената без работа Цвети даде тъкмо пояснение. Няколко часа откакто стана ясно, че към този момент няма да пее при Цитиридис, тя си разреши само да удостовери информацията в обществените мрежи, добавяйки доза оптимизъм към голите обстоятелства: „ Вече няма да ме гледате в „ Шоуто на Николаос Цитиридис ”, само че скоро ще ме видите в нови музикални и други забавни инициативи. Вдъхновена и отдадена съм на всичко ново, което приготвям сега, и нямам самообладание да ви го показва ”, изясни тя. Хора от кухнята на шоуто настояват, че слуховете, че си е тръгнала сама поради ниска заплата, са цялостна небивалица. „ Сега артистите нямат никакви участия. Ако Цвети не пее при Цитиридис, от какво ще живее? Ниската заплата е за предпочитане пред никаква ”, разясняват те.

Малко фенове знаят, че Цветелина Веселинова в действителност е национална певица, която може да се похвали с цели 5 награди от „ Пирин фолк ”. Малко откакто влезе в бенда на Цитиридис, тя реши да се опитва и в поп музиката. Но за една година в Би Ти Ви не съумя да реализира известността, на която се радва Прея. За имиджа на шоколадовата перла с години се е грижила една от най-големите музикални компании в страната ни – „ Монте мюзик ” на Графа, до момента в който Цвети от много време се продуцира сама. Влади Ампов, който вижда Прея в „ Х Фактор ” през 2011 година, я трансформира в звезда, уреждайки й серия участия в тв формати – „ Музикална академия ”, „ Черешката на тортата ”,, „ Като две капки вода ”, „ Маскираният артист ” и други Наскоро полуафриканката публично напусна компанията му. Но се разяснява, че забележителните й триумфи сега мъчно могат да се припишат единствено на гения й. Смята се, че въпреки да не е неин продуцент публично, Графа продължава да работи с нея и да я поддържа, а нищо чудно да взима и известни суми против своите услуги.
Последното няма по какъв начин да бъде потвърдено и е допустимо да е единствено слух, само че въпреки всичко е необичайно по какъв начин тъкмо Прея попадна при Цитиридис при съществуване на толкоз доста лица на Би Ти Ви от „ Гласът на България ”, които можеше да влязат в бенда. А шоколадовата изпълнителка от много време се свързва повече с Нова телевизия, най-малкото, тъй като там сложи началото на своята кариера. Силният й пробив при конкуренцията е сложен за пояснение по различен метод с изключение на с „ помощ от другар ”.

Преди пандемията Прея нямаше проблеми с намирането на работа. Заради ограниченията против Ковид-19 обаче и тя, като всички останали реализатори, все по-трудно се урежда с участия. Към момента шоубизнесът в страната ни тече главно по малкия екран. Затова е същински шанс за певицата, че в сходен тежък миг е намерила щатно място на дребния екран.
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР