Осем души, сред които четири деца, бяха ранени при стрелба

...
Осем души, сред които четири деца, бяха ранени при стрелба
Коментари Харесай

Осем души, сред които четири деца, пострадаха при стрелба в Ню Йорк

Осем души, измежду които четири деца, бяха ранени при пукотевица по време на честванията за Деня на независимостта в нюйоркския квартал Кони Айлънд в Бруклин, заяви Reuters, базирайки се на полицията в Ню Йорк.
Прочетете още
По данни на полицейското ръководство сигналът за стрелбата е подаден към 22:37 ч. локално време.

Според ABC News измежду потърпевшите са двама мъже, две дами и четири деца на 14, 12, 7 и 6 години. Всички ранени са превозени в лечебни заведения. Седем от тях са в устойчиво положение, а 21-годишна жена е в сериозно положение.

Полицията е разкрила огнестрелно оръжие на мястото на случая, само че все още няма арестувани. Разследването продължава.

Стрелбата е станала в деня, в който Съединените щати означиха 250-годишнината от оповестяването на своята самостоятелност, написа Българска телеграфна агенция.
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР