ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Коул Антъни вкара 17 от своите

...

Surging Magic спечелиха поне място за игра с победа със 112-92 над Хорнетс

ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Коул Антъни вкара 17 от своите 21 точки през втората четвърт и Орландо Меджик победи Шарлът Хорнетс 112-92 във вторник вечерта, с цел да си обезпечат най-малко място за игра в плейофите на Източната конференция.

Джейлън Съгс оцеля след няколко физически борби през втория интервал, с цел да приключи мача с 16 точки, шест асистенции и три откраднати топки. Паоло Банчеро добави 13 точки и пет асистенции за Меджик, който водеше с 67-32 на полувремето.

Орландо (41-28) е пети в Изтока и не може да бъде настигнат от Бруклин, който е на 11-о място с Остават 13 мача до края на сезона. Меджик завоюваха 12 от 15 и си осигуриха едвам втория си сезон без загуба от 2011-12 година насам. Те стигнаха до 42-40 през 2018-19.

Новаците Брандън Милър вкара 21 точки, а Василие Мичич добави 20 за Хорнетс, които изгубиха 10 от 12.

Нападателят на Шарлът Дейвис Бертанс беше изпъден, откакто направи фаул за Flagrant-2 при 4:40 до края на първото полувреме. При загуба на Хо...