ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Джоел Ембийд вкара 36 точки, Тайрис

...

Ембийд вкарва 36 точки, а Макси 32, за да поведе 76ers над Magic 124-109

ОРЛАНДО, Флорида (AP) — Джоел Ембийд вкара 36 точки, Тайрис Макси има 32 и Филаделфия 76ers стигнаха до четвъртата си поредна победа с победа със 124-109 над Орландо Меджик в петък вечер.

Това беше върхът за франчайзинг 19-ти следващ мач от 30 точки или повече за Ембийд, водещият изпълнител на НБА. Той не игра през четвъртата четвърт.

Макси, който също имаше пет асистенции, означи 20 или повече точки в 11 следващи мача.

Уендъл Картър младши имаше 25 точки и 11 битки за Меджик. Джалън Съгс добави 16 точки, а Паоло Банчеро приключи с 14 точки, осем битки и шест асистенции.

76ers завоюваха за девети следващ път на посетители с Ембийд в състава. Те са 2-6 надалеч от вкъщи без него.

Embiid и Maxey вкараха всички попадения по време на серия от 11-0, която издигна 76ers до преднина от 62-52 в края на първото полувреме. Трите коша на Ембийд по време на този сектор включваха скок от 18 фута, тройка и гръмотевично забиване след загр...