Организаторите на канала за кокаин от Южна Америка за Европа,

...
Организаторите на канала за кокаин от Южна Америка за Европа,
Коментари Харесай

Хора на Брендо ръководели разбития наркоканал Асо спатия

Организаторите на канала за кокаин от Южна Америка за Европа, разрушен в София тази седмица, са продавали стоката на дъмпингови цени, съобщи TrafficNews.bg. 31-годишният Николай Петров беше арестуван от патрул на КАТ с близо 40 кг кокаин в багажника на колата си, а при спецакция в дома му по-късно бяха открити още 327 кг от опиата.

Петров бил спрян за рутинна инспекция защото бил засечен в нарушаване. Полицаите се усъмнили от терзания му тип и го попитали дали в колата му има неразрешени от закона предмети или субстанции. Мъжът, който в действителност се е занимавал с превоза на пратката, признал, че има противозаконен товар и предложил огромна сума пари на униформените, с цел да си затворят очите. Като видели товара с опиата, разфасован на пакети по 1 кг, пътните служители на реда незабавно се обадили на сътрудниците си и Петров е отведен в ареста.

След разпита в полицията, криминалистите стигнали и до жилище на ул. " Атанас Иширков " 11, където в дрешника са разкрили още 320 кг кокаин.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР