Окръжна прокуратура-Сливен предаде на съд О.П., който е обвинен за

...
Окръжна прокуратура-Сливен предаде на съд О.П., който е обвинен за
Коментари Харесай

Съдят извършител на жестоко убийство

Окръжна прокуратура-Сливен съобщи на съд О.П., който е упрекнат за това, че съзнателно умъртвил новия съкровен другар на някогашната си другарка.

Престъплението е осъществено на 29.10.2021 година в гр. Сливен. То е квалифицирано по чл.116, ал.1, т.6, предл. 2 и 3, вр чл.115 от Наказателен кодекс.

По време на следствието е открито, че потърпевшият е поддържал интимни връзки с някогашната другарка на О.П. Обвиняемият упорствал дамата да приключи тези връзки, осъществявайки контакт както с нея, по този начин и с потърпевшия. След като връзката не била прекъсната, обвиненият взел решение да извърши убийството. На горепосочената дата обвиненият издебнал потърпевшия и изведнъж се качил в автомобила му. О.П. нанесъл над 10 удара с нож в лицето, шията, ръката и гръдния панер на потърпевшия, който умрял на място. О.П. избягал от местопроизшествието, само че по-късно бил арестуван от органите на реда.

Окръжен съд-Сливен е насрочил съвещанието си за 20.06.2022 г.
Източник: novinata.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР