Пиян мъж заплашвал пътници и началника на влак с газов пистолет!
Около 12:00 часа през вчерашния ден чиновници на РУ-Костенец задържаха причинител на хулигански дейности в пътнически трен . Това оповестиха през днешния ден от.
Подаден бил сигнал, че пасажер в очевидно нетрезво положение ругае и се заканва на останалите пасажери и шеф влака, който е заплашил и с газов револвер .
53-годишният софиянец неотложно е отведен в районното ръководство и му е формиран акт по реда на Указа с дребното безчинство. Още същия ден, в правосъдно съвещание, той е приет за отговорен и му е наложена административна глоба в размер на 150 евро .
Присъединете се към нашия
Майка и бебе са в Реанимация с заплаха за живота в Шумен след тежка злополука
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




