Опашка от автомобили на Кулата
Около 1 км е опашката от изчакващи коли, образувала се на ГКПП-Кулата, в посока Гърция.
Двете гишета на пункта работят обикновено, тъй че колите минават бързо.
В посока България няма формирани колони и трафикът не е претрупан.
Двете гишета на пункта работят обикновено, тъй че колите минават бързо.
В посока България няма формирани колони и трафикът не е претрупан.
Източник: inews.bg
КОМЕНТАРИ




