Огромно задръстване се е образувало към София на АМ Хемус

...
Огромно задръстване се е образувало към София на АМ Хемус
Коментари Харесай

Огромно задръстване се е образувало към София на АМ Хемус заради тежката катастрофа със загинал и пострадали

Огромно запушване се е образувало към София на Автомагистрала " Хемус " поради тежката злополука със умрял и потърпевши. За това излиза наяве от изявления в обществените мрежи.

Шофьорите изчакват на място. 

ФОКУС напомня, че късно нощес рейс се вряза в тир на входа на София. При случая е умрял един човек и са потърпевши общо 16 души – 6 дами, 9 мъже и едно дете на 3 години, оповестиха от Министерство на здравеопазването.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР