Огромно задръстване се е образувало към София на АМ Хемус заради тежката катастрофа със загинал и пострадали
Огромно запушване се е образувало към София на Автомагистрала " Хемус " поради тежката злополука със умрял и потърпевши. За това излиза наяве от изявления в обществените мрежи.
Шофьорите изчакват на място.
ФОКУС напомня, че късно нощес рейс се вряза в тир на входа на София. При случая е умрял един човек и са потърпевши общо 16 души – 6 дами, 9 мъже и едно дете на 3 години, оповестиха от Министерство на здравеопазването.
Шофьорите изчакват на място.
ФОКУС напомня, че късно нощес рейс се вряза в тир на входа на София. При случая е умрял един човек и са потърпевши общо 16 души – 6 дами, 9 мъже и едно дете на 3 години, оповестиха от Министерство на здравеопазването.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




