Огромен ров се появи под колоните АМ “Струма в района

...
Огромен ров се появи под колоните АМ “Струма в района
Коментари Харесай

Ров се образува под АМ ”Струма”. Застрашена ли е конструкцията?

Огромен трап се появи под колоните Автомагистрала “Струма ” в региона на Мало Бучино. От Агенция “Пътна инфраструктура ” убеждават - няма заплаха за пътното оборудване и хората. Започва обаче подсилване на сектора, предават от Българската национална телевизия.
Като причина за образувалия се трап се показват изобилните превалявания през миналия месец. По-голямото количество вода направило канал.

При планиране на автомагистралата се е взело под внимание, че на мястото има водосбор от Люлин планина и структурата е фондирана пилотно, обясниха Румен Сачански, шеф на Областното пътно ръководство, София.

“Решихме, откакто премине зимния сезон да помислим за едно по-сигурно отводняване, с цел да не се получават такива канали”, добави още той.

Това е следващият проблем, който поражда през последния месец. Свлачища и срутища в страната бяха регистрирани на редица места. Затворена краткотрайно поради огромно количество срутила се земна маса бе точно Автомагистрала “Струма”. Припомняме и за свлачището, което блокира пътя край Рилския манастир и то малко след инспекцията на място от премиера Бойко Борисов.
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР