ОФК Хасково надигра гостуващия му Атлетик (Куклен) с 4:0. Срещата

...
ОФК Хасково надигра гостуващия му Атлетик (Куклен) с 4:0. Срещата
Коментари Харесай

ОФК Хасково срази Атлетик

ОФК Хасково надигра гостуващия му Атлетик (Куклен) с 4:0. Срещата е от 22-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Още можеха да вкарат футболистите на Живко Желев. Мачът стартира кошмарно за Атлетик. Реджеб Халил удари противник от Хасково и съдията го в профил с червен картон в 17-ата минута. В 41-ата минута Владислав Узунов нахлу отляво и стреля за 1:0. Само 120 секунди след почивката, Христо Бойков удвои. След още десетина минути се разписа и Калоян Делчев. Узунов беше прецизен и в 64-ата минута.

Снимка: ОФК Хасково – фейсбук
Източник: sportal.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР