Очакваното се случи и Белгия вече е част от отборите,

...

Белгия осигури визи за Катар и на практика

Очакваното се случи и Белгия към този момент е част от тимовете, класирали се за Мондиал 2022. Макар и това да бе ясно на доктрина още преди няколко кръг, довечера " алените дяволи " сториха това и на процедура.

Селекцията на Роберто Мартинес съумя да пречупи проспериращия отбор на Естония с 3:1.

Резултатът за домакините бе открит още в 11-ата минута, когато Яник Караско пусна отличен голов пас за Кристиан Бентеке. Малко след подновяването на играта, функциите се размениха и този път нападателят асистира за попадението на крилото.

Лека конспирация на " Крал Бодуен " се появи в 70-ата, когато Сорга понижи до 1:2. Естонските очаквания обаче не се задържаха дълго, когато в 74-ата минута Торган Азар оформи крайното 3:1.

Цял мач за Естония записа бранителят на ЦСКА - Карол Метс, който получи жълт картон в самото начало на срещата.
 Франция разруши Казахстан с 8:0 в международна подготовка
8:0 и международният първенец ще пази купата си на Мондиал 2022