Очакванията се повишиха, след като Уест Хям се класира за

...

Уест Хем 5-0 Фрайбург (5-1 agg): Чуковете отвяваха германците, за да облекчат натиска върху Дейвид Мойс и да запишат трети пореден европейски четвъртфинал... докато Мохамед Кудус вкарва ЧУДЕН ГОЛ след дрибъл от собствената си половина

< br />

Очакванията се покачиха, откакто Уест Хям се класира за това съревнование преди три години. Въпреки че влязоха в този реванш с пасив от 1-0, те бяха любимците да победят Фрайбург - тимът сега е на осмо място в Бундеслигата.

Но малко на брой биха могли да чакат толкоз безапелационно разрушение като това.

Мохамед Кудус направи изключителна полуда, преди да означи четвъртия гол на Уест Хем

Лукас Пакета даде съвършен старт на Чуковете, когато изравни равенството като общ резултат

Дейвид Мойс и неговият тим Уест Хем доближиха своя трети следващ европейски четвъртфинал

Вашият браузър не поддържа iframes.

Мойс сподели през 2021 година, че желае Уест Хем да стане огромен клуб в Европа и в този момент има три европейски четвъртфинала за три години. Дори след нощ като тази, той към момента ще има някои съмняващи се. Н...