Обзор на хокейните резултати за юноши от Оканаган и района.ЗАПАДНА

Юношески хокей: Рокетс побеждават Джайънтс, Уориърс побеждават водещите в лигата Ийгълс

Обзор на хокейните резултати за юноши от Оканаган и региона.

ЗАПАДНА ХОКЕЙНА ЛИГА

KELOWNA 4, ВАНКУВЪР 1

Четири гола без отговор, всички маркирани през втория интервал, избутаха Рокетс пред гостуващите Джайънтс в петък вечер.

Андрю Кристъл, с натурален хеттрик, и Люк Шелтър означиха за Келоуна (26-28-3-0, 55 точки), който изоставаше с 1-0 след първия интервал, само че водеше с 4-1 след 40 минути.

Кристал изравни резултата при пауърплей преди малко три минути след втория фрейм, симулирайки удар от слота, след което повърхностно трансферира шайбата с бекхенд около вратаря на Ванкувър след страховит удар.

Няколко минути по-късно, при 7:51, Кристъл направи 2-1 с още един мощен гол, удар от високия разрез, който се отби в него. И при 11:56 той приключи хеттрика, когато ударът му от лявата точка за лице се изписа. <...