Обстановката в Левски е все по-напрегната. Старши треньорът Станимир Стоилов

...
Обстановката в Левски е все по-напрегната. Старши треньорът Станимир Стоилов
Коментари Харесай

За напускането на българския футбол, оправданията, истината - най-големите противоречия на Станимир Стоилов

Обстановката в Левски е все по-напрегната. Старши треньорът Станимир Стоилов към този момент не се радва на безгранична поддръжка от страна на почитателите, а някои от тях заеха страната на Наско Сираков в разногласието сред тях.

Мнозина са тези, които не одобриха оправданията на Мъри с неприятните терени, заявяването за казването на истината за Левски, а по-късно отказването от конференцията, както и още доста други.За година и половина отпред на Левски, Станимир Стоилов направи много спорни изявления, някои от които към момента будят съществени въпроси.

ТОПСПОРТ избра за вас някои от тези изявления:

Оправданията, недоволствата, терените:

" Днес е последният ден, в който ще се извинявам. От на следващия ден ще диря единствено казуса в себе си ". (2 септември 2021 година).

" Аз ще продължа да се окайвам, в случай че футболът ни не се промени. Ако имаме игрища и терени, аз съм за даже да играем на Коледа или Нова година. (20 януари 2023 година).

" За качество на играта няма да приказвам, тъй като видяхте, че от заледени терени преминахме на разорани ниви. (19 февруари 2023 година).

" Не можем да измислим към този момент лесното опрощение с терените. Сега ще е доста по-трудно да се получи. (27 февруари)

" Не чакам на никое място, с изключение на в Разград и на " Герена ", да има положителни условия за игра. Това са двата клубни стадиона с отопление. (...) Ние разполагаме с един от най-хубавите терени. На положителни терени, на 200% ще играем по-добре ". ( 7 февруари).

" Не съм удовлетворен от тренировките тази седмица (б.а - на " Герена " ), тъй като терените не са в нужното положение. Подобряване на терените април месец ще увеличи равнището. Сега е едвам оттренираме, както се споделя ". (10 март).
 Мъри запя остарялата ария: От лед отидохме на разорани ниви!
Мъри запя остарялата ария: От лед отидохме на разорани ниви!

" Има спад на мотивацията в нашия отбор "

Желание за сбит цикъл, само че отсрочване на мачове:

" Аз одобрявам сбит цикъл. Сряда -събота. Колкото повече мачове има, толкоз по-добре. Не одобрявам оправдания от отбора за отмалялост ". (22 октомври 2021 година).

" Ние сме си споделили желанието за мача с Лудогорец (б.а - да се отложи). Ако би трябвало, ще отложим цялото състезание, единствено и единствено да стигнем групите " (10 август 2022 година).

Напускането му от българския футбол?

" Направих, каквото можах за Левски. Крайно време е да напусна българския футбол " (13 април 2022 година).
 Станимир Стоилов: Напускам българския футбол!
Станимир Стоилов: Напускам българския футбол!

" Направих, каквото можах за Левски "

" Напускам българския футбол, само че оставам в Левски, поради последователите, които не изоставиха клуба. Затова аз няма да ги изоставя ", (14 април 2022 година).
 Станимир Стоилов: Напускам българския футбол, само че оставам в Левски
Станимир Стоилов: Напускам българския футбол, само че оставам в Левски

Заради последователите, които не изоставиха клуба, споделя Мъри

Трансферите:

" На този стадий, в случай че има предложение, което устройва клуба, всеки състезател може да бъде продаден. " (3 януари 2023 година).

" Току-що разговарях и със Сираков и господин Борисов, притежател на главния спонсор, тука е и господин Ивков и решението е изрично - Левски няма под никаква форма да си разпродава най-хубавите играчи. Левски ще гради тим и за тази, и за идната година, който да бъде конкурентноспособен. Левски няма да продава споделям още веднъж. Сираков също е доста раздразнителен от непрекъснатите приказки за прехвърляния. Няма да продаваме играчи, ще градим тим, който да бъде хегемон идната година ", изясни Стоилов. (18 януари 2023 година).
 Изходящите прехвърляния в Левски може и да продължат
Изходящите прехвърляния в Левски може и да продължат

Четирима чакат развиване по темата

" Имахме съществени оферти за играчи, над 2,5 милиона евро.(...). Не мога да неистина и в никакъв случай не съм лъгал. Питайте Сираков какво е имал поради ". (10 март 2023 година).

Истината

" Ако не кажем цялата истина за положението на Левски, не чакам нищо положително " (16 ноемрври 2022 година).
 Край на мълчанието! Сираков споделя истината за Левски
Край на мълчанието! Сираков споделя истината за Левски

Това ще се случи в четвъртък

" Първо би трябвало да се каже цялата истина кой-какви задължения е направил през годините, за мен всичко останало е преждевременно. Ако хора от клуба не го създадат, аз ще го направя. В най-скоро време ще има такава среща. (27 февруари 2023 година).
 Мъри: Левски е удавен, а не избавен, крием се и отлагаме истината...
Мъри: Левски е удавен, а не избавен, крием се и отлагаме истината...

" Трябва да се покаже кой какво е направил в този клуб и какво е станало през годините "

" Във вторник няма да участвам на конференцията с Наско Сираков (б.а - за задълженията на Левски). (10 март 2023 година).
Източник: topsport.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР