Обновеният с италиански играчи отбор на загуби с 1:2 предпоследната

...

Обновеният отбор на Царско село загуби от Марек в последната минута

Обновеният с италиански играчи тим на загуби с 1:2 предпоследната си контролната среща против втородивизионния.
Гостите от Дупница поведоха в края на първото полувреме и вкараха надвит гол в последната минута.

Царско село стартира мощно мача и пропусна няколко чисти голови положения. Първо в 12-ата минута Алесандро Мартела бе покрай гола, само че бранител на дупничани мазета от голлинията.
Само 3 минути по-късно Седрик Коломбо стреля мощно от чиста позиция, вратарят мазета, топката попадна у Масела, който я вкара, само че реферът маркира засада. Само минута по-късно Венци Христов уцели гредата.

Първата добра опция за Марек бе в 32-ата минута, когато Иван Дерменджиев мазета шут на Георги Божилов.
В последната минута на първото полувреме гостите извършиха ъглов удар. Антонио Арсов смъкна топката с глава и Росен Йорданов съумя да я бутне в мрежата за 0:1. В началото на второто полувреме още веднъж имаше напън на Царско село, които накараха гостите да се приберат в своята половина.

В 61-ата минута Седрик Каломбо проби рисково, центрира паралелно на вратата, само че Масела и Андрей Йорданов се разминаха с топката. В 80-ата минута резултатът стана 1:1. Копола стреля мощно, стражът на Марек мазета, Юсуфа Яфа насочи топката към мрежата, само че бранител на гостите доближи до нея и я мазета, само че Каломбо се добра до нея и изравни.

В 90-ата минута гостите вкараха надвит гол. След центриране отляво Димитър Ненчов с глава съумя да насочи топката във вратата на Дерменджиев. Последната контрола на Царско село ще бъде във вторник против Левски на стадион " Георги Аспарухов ".

Снимки: fctsarskoselo.com

На Свети Валентин поведи с 1:0. За концепциите ще помогнем ние, мъжка взаимност, знаеш си. Виж тук нашите оферти.
 Ботев (Варца) приключи контролите с пердах над Литекс Ботев (Варца) приключи контролите с пердах над Литекс 12 фев | 16:19 31 0  Черно море показа тима за пролетта Черно море показа тима за пролетта 12 фев | 16:19 37 0  Локо (Пловдив) удари Хебър в дебюта на Боруков Локо (Пловдив) удари Хебър в дебюта на Боруков 12 фев | 16:09 289 2  Волов вкара пет на юношите на Дунав Волов вкара пет на юношите на Дунав 12 фев | 16:02 175 0  Севлиево и Локо (Дряново) приключиха наедно Севлиево и Локо (Дряново) приключиха наедно 12 фев | 15:59 225 4 Виж всички Водещи Новини  Левски би Пирин, Карачанаков с огромна нелепост, Левски би Пирин, Карачанаков с огромна нелепост, "сините " почитатели нахлуха и го изгониха от терена 12 фев | 15:51 55413 279  Манчестър Юнайтед 1:1 Саутхамптън Манчестър Юнайтед 1:1 Саутхамптън 12 фев | 16:01 19277 33  Официално: Лудогорец притегли аржентински нападател Официално: Лудогорец притегли аржентински нападател 12 фев | 13:55 7166 78  Владимир Зографски завърши присъединяване си на Игрите в Пекин 2022 Владимир Зографски завърши присъединяване си на Игрите в Пекин 2022 12 фев | 13:54 6955 8  Отлично показване за българите в мъжкия спринт в Пекин, безпощадният Йоханес Бьо взе златото Отлично показване за българите в мъжкия спринт в Пекин, безпощадният Йоханес Бьо взе златото 12 фев | 12:19 14786 24 Класиране Програма