Обещаното турне на Спайс гърлс, което щеше да донесе на

...
Обещаното турне на Спайс гърлс, което щеше да донесе на
Коментари Харесай

Милионите не изкушиха „Спайс гърлс“, момичетата отмениха обещаното турне

Обещаното турне на " Спайс гърлс " , което щеше да донесе на певиците по 30 млн. английски лири, няма да се състои, заяви Контактюмзик.
 
Очакваше се момичешката група да се събере още веднъж за няколко плана, измежду които и международно турне. Макар и Виктория Бекъм да споделяше, че няма да взе участие в турне, останалите - Мел Би, Мел Си, Ема Бънтън и Гери Хорнър, се надяваха, че мениджърът Саймън Фулър ще я убеди.
 

" Те имаха оферта за 150 млн. английски лири, с концерт на стадиона Уембли . При тези условия даже Мел Си, която преди този момент демонстрираше принуда, подписа ", сподели неназован източник пред в. " Сън от сънди ". Преди месец Мел Би пък разгласи, че всички са подписали контракти за завръщането си .
 
 Guliver/Getty Images

Плановете обаче бързо се объркаха. И в този момент спайските са с чувството, че мениджърът им ги е употребявал, с цел да се заприказва още веднъж за него.-->
 


Предишното турне на " Спайс гърлс " беше през 2007-2008 година Те не са излизали дружно на сцена от церемонията за закриване на Олимпийските игри в Лондон през 2012 година
Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР