Нюкасъл успя да обърне Евертън от 0:2 и да стигне

...

Фантастичен обрат донесе нова победа на Нюкасъл

Нюкасъл съумя да обърне Евертън от 0:2 и да стигне до крайното 3:2 на “Сейнт Джеймсис Парк”, като записа пета поредна домакинска победа. " Карамелите " водеха на почивката след попадения на Калвърт-Люин и Ричарлисон, като домакините пропуснаха дузпа преди втория гол в мача. Обратът стартира в 65-ата минута, когато Рондон се разписа, а две попадения на Айоси Перес (81, 84) доведоха до популярна победа.

" Свраките " записаха трети триумф в последните си четири мача и към този момент са 13-ти в класирането. Евертън записа следващия си разочароващ резултат и почитателите на отбора нямат самообладание да свърши сезона, който стартира с много обещания, а се обрисува като цялостен неуспех. Тимът на Марко Силва е 11-ти с актив от 37 точки.

ПРОГРАМАТА НА НЮКАСЪЛ
ПРОГРАМАТА НА ЕВЕРТЪН Премиър лийг 30 кръг, събота 9 март  Нюкасъл 3:2краен резулат  Евертън