Нюкасъл стигна до драматична победа с 2:1 при гостуването си

...

Исак донесе драматичен успех на Нюкасъл

Нюкасъл стигна до трагична победа с 2:1 при гостуването си на Нотингам. Александър Исак означи победния гол в 93-ата минута от дузпа. Преди това Еманюел Денис даде преднина на домакините в 26-ата минута, а Исак изравни в добавеното време на първото полувреме.

Тимът на Еди Хау записа втора поредна победа, откакто преди този момент нямаше триумф в пет следващи мача в шампионата. Този резултат приближи " свраките " на точка от четвъртия Тотнъм, който е изиграл мач повече. Нотингам е на две точки над зоната на изпадащите преди изиграването на другите мачове от кръга.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.