НЮАРК, Ню Джърси (AP) — Тимо Майер вкара три гола

...

Майер отбелязва 3 гола, когато Дяволите победиха Блус и донесоха първата победа на временния треньор Травис Грийн

НЮАРК, Ню Джърси (AP) — Тимо Майер вкара три гола и добави асистенция при гол на празна врата на Ерик Хаула и Дяволите победи Сейнт Луис Блус с 4-1 в четвъртък вечерта, давайки първа победа на краткотрайния треньор на Ню Джърси Травис Грийн, откакто смени Линди Ръф по-рано тази седмица. едва представящите се Devils прекъснаха серия от три загуби и завоюваха едвам за четвърти път в 11 мача. Нико Доус направи 23 спасявания за Ню Джърси, което загуби 5-3 съдийско решение против Флорида в първия мач на Грийн.

Брандън Саад вкара за сините, които изгубиха две следващи загуби и остават отвън позицията за уайлд кард в Западната конференция. Джордан Бинингтън направи 29 спасявания.

Това беше мач за пробив за Майер, който беше добит в хитова договорка със Сан Хосе в края на февруари 2023 година Въпреки че даде огромно тяло на дяволите, той в никакъв случай не означи головете както имаше с акулите.

Срещу сините Майер заложи на дяволите преднина от 3-1 през първите два интервала, нещо, от което...