НЮ ЙОРК (AP) — Паоло Банчеро отбеляза 20 точки, Коул

...

Магическо рали за победа с 98-94 над Никс, за да прекъсне поредица от три загуби

НЮ ЙОРК (AP) — Паоло Банчеро означи 20 точки, Коул Антъни имаше 10 от своите 15 в четвъртата четвърт и Орландо Меджик победи Ню Йорк Никс с 98-94 в понеделник, с цел да прекъсне серия от три загуби.

Уендъл Картър-младши добави 17 точки за Меджик, 7 за 11 от аварийна пейка в мощно завръщане, откакто пропусна пет мача с тендинит на дясното коляно.

The Magic изостанаха с 11 през третата четвърт и нямаха доста атака през по-голямата част от деня. Но те поеха контрола в средата на последния интервал и сграбчиха преднината вечно при 90-89, когато Антъни означи пропусната пукотевица с 3:45 до игра.

След това Банчеро повали поредни джъмпъри за преднина от пет точки, което беше задоволително с метода, по който Никс се бореха.

Дюс Макбрайд означи рекордните за кариерата си 20 точки във втори следващ старт на мястото на Джалън Брънсън, който има наблягане на левия прасец. О. Г. Ануноби добави 17, само че Джулиус Рандъл вкара единствено 5 за 18 и беше арестуван до...