Тереза Йънгър, напускащ поста главен изпълнителен директор на Ms Foundation, разсъждава върху стремежа към равенство
НЮ ЙОРК (AP) — Мандатът на Тереза Йънгър, управляващ Ms. Foundation, първата национална филантропия, ръководена от дами и за дами, обгръща придвижването #MeToo и анулацията на националните права за аборт и в този момент завършва по време на второто президентство на Доналд Тръмп.
„ В момента не сме в най-хубава форма “, сподели Йънгър за устрема към политическо тъждество за всички, част от задачата на Ms. Foundation. Но даже когато се готви да се отдръпна от ролята си на основен изпълнителен шеф през юни, Йънгър сподели, че няма да се отдръпна от борбата.
„ Вярвам, че феминизмът към момента е жив и здрав “, сподели Йънгър в изявление за Асошиейтед прес. „ Всъщност това беше единственото нещо, което беше запазването на демокрацията и нашите конституционни права по някакъв метод през последните 12 години. “
Като основен изпълнителен шеф, Younger се зае с домашното принуждение от професионални футболисти, разшири вложенията на фондацията в всеобщи групи в Юга и Средния Запад и събра повече от $10...
Прочетете целия текст »




