Ню Орлиънс записа убедителен успех срещу домакина Оклахома Сити със

...

Ню Орлиънс разгроми Оклахома

Ню Орлиънс записа безапелационен триумф против домакина Оклахома Сити със 113:80.

Брендън Инграм наниза 20 точки за гостите, само че пропусна последната четвърт, откакто беше изпъден от игра в третата част за жестоко неспортсменско нарушаване.

Индиана се наложи над гостуващия Кливланд със 119:99 след 25 точки на Домантас Сабонис.
Фред ВанФлийт вкара 10 от 25-е си точки в последната четвърт и оказа помощ на Торонто да запише първи триумф на сезона след 100:83 над Ню Йорк.

Чикаго нанесе пета поредна загуба на Вашингтон от началото на сезона. Ото Портър приключи с 28 точки и 12 битки за триумфа на гостите със 133:130.

Новото попълнение на столичани Ръсел Уестбруук реализира четвърти " трипъл-дабъл " в акцията с 22 точки, 11 асистенции и 10 битки, само че това още веднъж не се оказа задоволително за първа победа.
Девин Буукър вкара 25 точки, в това число и две основни стрелби в края, с цел да способства за триумфа на Финикс над Юта със 106:95 като посетител.

Донован Мичъл беше най-резултатен за домакините с 23 точки, въпреки и единствено с 9 сполучливи от 23 стрелби, а Руди Гобер записа четвърти следващ " дабъл-дабъл " с 18 точки и 14 битки.