Няма никакво съмнение, че актьорът и водещ на предаването Стани

...
Няма никакво съмнение, че актьорът и водещ на предаването Стани
Коментари Харесай

Михаил Билалов изкара незабравим Великден

Няма никакво подозрение, че артистът и водещ на предаването „ Стани богат “ Михаил Билалов, е изкарал паметен Великден.

 

Екранният Джаро отпразнува Възкресението с огромната си дъщеря Данае-Анна, която от години живее във Франция с майка си. Младата дама дойде у нас особено за най-светлия християнски празник.

 

В неделния ден, когато повече от сънародниците ни бяха заседнали на маса, пълнейки търбусите си с агнешко, яйца и козунак, Билалов се разноски с дъщеря си из центъра на София. Той се бе дегизирал с тъмни очила и шапка с козирка, само че все пак бе разпознат от мнозина на улицата. 57-годишният артист се бе пременил в мрачно синя блуза и дънки.

 

За разлика от него щерка му бе заложила на къси панталонки, черен чорапогащник, сив суитчър и бели кецове. На ушите й висяха огромни обеци – халки, а косата й бе повърхностно вързана с шнола.

 

Припомняме, че Билалов се разведе преди четири години със брачната половинка си Санае, която е от японски генезис. Към днешна дата е привързан със сценаристката Ваня Николова, с която се срещнали на служебно празненство.

 

Михаил Билалов има и втора дъщеря зад граница – Олга-Елена. Тя също обича да гостува на татко си по празниците и бе в София за Коледа и Нова година.

Инфо: Уикенд

Тагове: Михаил Билалов Санае Ваня Николова Данае-Анна Олга-Елена
Източник: kliuki.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР