Кметът на Стара Загора няма да води листата на ГЕРБ на изборите
Няма да бъда лидер на листата на ГЕРБ на идните избори. Никой не е разговарял с мен по този въпрос, сподели пред публицисти кметът на Стара Загора. Той посочи, че предния път се е съгласил да бъде лидер, тъй като е считал, че Стара Загора би трябвало да отбрани сполучливо своите планове, които да бъдат подкрепени от страната.
" Не бих приел да повеждам листата на ГЕРБ в Стара Загора. Смятам, че не е редно кметовете да бъдат водачи “, разяснява Тодоров като посочи, че сега има доста друга работа, която би трябвало да се свърши.
" В тази обстановка няма по какъв начин да напусна поста си и месец и половина да повеждам акция. И това да мога да го обясня и обосновавам пред хората “, сподели градоначалникът. Тодоров акцентира, че постоянно ще оказва помощ за благополучието на страната и да се случи най-хубавото през идващите месеци.
По думите му, кметовете не трябва да се трансформират в инструмент на предизборни акции, защото имат директна отговорност към хората в своите общини.
" Не бих приел да повеждам листата на ГЕРБ в Стара Загора. Смятам, че не е редно кметовете да бъдат водачи “, разяснява Тодоров като посочи, че сега има доста друга работа, която би трябвало да се свърши.
" В тази обстановка няма по какъв начин да напусна поста си и месец и половина да повеждам акция. И това да мога да го обясня и обосновавам пред хората “, сподели градоначалникът. Тодоров акцентира, че постоянно ще оказва помощ за благополучието на страната и да се случи най-хубавото през идващите месеци.
По думите му, кметовете не трябва да се трансформират в инструмент на предизборни акции, защото имат директна отговорност към хората в своите общини.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




