Няма човек в София, който да не се е ядосвал

...
Няма човек в София, който да не се е ядосвал
Коментари Харесай

Терзиев: Тази пролет започваме обновяването на над 50 000 кв. м тротоари в различни части на София

Няма човек в София, който да не се е ядосвал на строшен тротоар. И с право. Защото когато една майка би трябвало да бута количка по платното, възрастен човек прескача разместени плочки, а дете върви сред паркирани коли, това не е естествена градска среда. Това написа във фейсбук кметът на София Васил Терзиев.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР