Нуелво реми направиха Академик (Свищов) и гостуващият му Партизан (Червен

...

Академик и Партизан се скъсаха да пропускат

Нуелво реми направиха Академик (Свищов) и гостуващият му Партизан (Червен бряг) в мач от десетия кръг на Северозападната Трета лига. Доста обстановки за гол имаше и пред двете порти, само че всичките бяха пропилени. Гостите започнаха мача в безгрижно движение и до 30-ата минута на първата част можеха да отнесат няколко гола. Милен Петров на два пъти и Виктор Иванов пропуснаха отлични благоприятни условия за „ студентите “.

Партизан загуби пък полузащитника си Младен Николаев поради травма. След почивката гостите бяха по-добри. Отлични шансове за попадение обаче пропиляха Ангел Русев и Калоян Тодоров. Играещият треньор Любомир Иванов насочи два рискови удара. Домакините доиграха последния четвърт час с понижен състав. Полузащитникът им Константин Цветанов фаулира Тихомир Дамянов и получи втори жълт и червен картон. Северозападна Трета лига 10 кръг, неделя 13 октомври  Академик (Свищов) 0:0краен резулат  Партизан (Червен бряг)