Новото попълнение на Бешикташ Вагнер Лав бързо показа защо бе

...

Вагнер Лав поведе Бешикташ към невиждан от години разгром

Новото попълнение на Бешикташ Вагнер Лав бързо сподели за какво бе взет в редиците на турския първенец. Още във втория си турнирен мач с екипа на " черните орли " опитният бразилец вкара два гола и оказа помощ за разгромния триумф с 5:0 над Карабюкспор. Това беше най-убедителната победа на Бешикташ в Сюпер лиг от 2004 година.

Както и преди седмица против Бурсаспор, Вагнер Лав още веднъж влезе в игра през второто полувреме. Бившата звезда на ЦСКА (Москва) се появи в 56-ата минута на мястото на Алваро Негредо и секунди по-късно към този момент беше в прегръдките на съотборниците си.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА! Сюпер лиг 21 кръг, събота 10 февруари  Бешикташ 5:0краен резулат  Кардемир Карабукспор