Новият нападател на ФК Париж Чиро Имобиле е готов да

...
Новият нападател на ФК Париж Чиро Имобиле е готов да
Коментари Харесай

Новият нападател на ФК Париж Чиро Имобиле ще попадне в състава за мача с Лориен за Купата на Франция

Новият нападател на ФК Париж Чиро Имобиле е " подготвен да попадне в групата на отбора " за гостуването на Лориен за Купата на Франция. Това съобщи треньорът на парижани Стефан Жили на конференция.
Той посочи, че някогашният италианския национал тренира с тима от понеделник, само че към момента не е изцяло подготвен. " Искаме да му създадем най-хубавите условия. Последният му мач е бил на 25 януари, само че по-късно е имал лека травма и не желаеме да рискуваме с него. Малко по малко ще го интегрираме ", съобщи треньорът.

" Ако покаже всичките си качества, мисля, че ще ни направи огромна услуга. Вече се обзаложихме за броя голове, които може да вкара ", добави Жили.

Другото италианско попълнение - Диего Копола, може да дебютира умерено за столичани против Лориен. Защитникът пристигна чартърен от британския Брайтън е евентуално ще бъде титуляр. На линия е и привлечения от Оксер Рюди Матондо.
Източник: bta.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР