Новите Galaxy Watch7 и Galaxy Watch Ultra - с бонус от А1
Новите смарт часовници на Samsung оферират голям брой функционалности за следене на здравето и спортните постижения (снимка: Samsung)
Новата серия смарт часовници Galaxy Watch7 и Galaxy Watch Ultra, оповестени от Samsung по-рано тази седмица, към този момент могат бъдат поръчани авансово от А1 България. По време на акцията, дейна до 23 юли, първите 120 закупили смарт часовник от серията ще получат спомагателна каишка.
Новите модели на Samsung се в разнообразни разновидности и размери. Ето техните съществени характерности:
Samsung Galaxy Watch Ultra
Флагманът Samsung Galaxy Watch Ultra е първият сходен модел в селекцията смарт часовници на компанията. Той има 1,47-инчов екран с покритие от сапфирен кристал за по-голяма отбрана от строшаване и одраскване, а батерията му е с потенциал от 590 mAh.
Моделът поддържа голям брой спортни режими, както и следене на здравни индикатори като телесна температура, качество на съня и наличие на О2 в кръвта. Устройството е оборудвано с титаниева рамка клас 4 и водоустойчивост 10ATM за нараснала устойчивост.
Освен това Galaxy Watch Ultra остава дееспособен при температури до 55°C и надморска височина до 9000 м. Моделът е резистентен на провокации като плуване в океана или колоездене в рискови условия.
Samsung Galaxy Watch Ultra може да бъде закупен от А1 на цена от 1019,99 лв. в брой или 44,98 лв. на месец на лизинг с проект Unlimited Ultra. Първите поръчали ще получат устройството с спомагателна каишка в сив цвят.
Galaxy Watch7
Седмата серия смарт часовници на Samsung се предлага в два размера – Galaxy Watch7 40mm и Galaxy Watch7 44mm. Корпусите им са направени от алуминий, а екраните в размери от 1,31 и 1,47 инча са предпазени със стъкло от сапфирен кристал.
Двата модела разчитат на процесор Exynos W1000 и имат батерия с потенциал от 300 mAh за по-малкия модел и 425 mAh за по-големия. Умните часовници мерят телесна температура, кръвно налягане, сърдечен пулс и доста други индикатори, разполагат с над 90 спортни режима.
Samsung Galaxy Watch7 40mm може да бъде поръчан авансово от А1 на цена от 539,99 лв. в брой или 23,98 лв. на месец на лизинг с проект Unlimited Ultra и спомагателна каишка в бледорозов цвят.
Samsung Galaxy Watch7 44mm е наличен за предварителни поръчки за 589,99 лв. в брой или 25,98 лв. на лизинг със същия проект и спомагателна каишка в морскосин цвят за най-нетърпеливите клиенти.
До 23 юли в това число новите модели смарт часовници Samsung Galaxy Watch Ultra и Watch7 с спомагателна каишка онлайн на A1.bg.
Източник: technews.bg
КОМЕНТАРИ




