Борисов в Самоков: Радев ли ще ме сваля от сцената? Та той е десет години държавен глава. Той бил новото - с все олигарсите, Копринките
" Новите са по-дърти от нас. Радев е 10 години държавен глава. Той е бил новото. Държавният глава бил новото? Аз от шест години не съм никакъв с изключение на народен представител и съм остарялото. А той е новият с все олигарсите, Копринките и желаят да ме смъкват от сцената в неделя. Ако някой си мисли, че ме е свалил… Демонстрациите са в основата на демокрацията. Ние се свалихме от сцената откакто изпълнихме всичките задания ". Това съобщи водачът на ГЕРБ Бойко Борисов на закриването на акцията на ГЕРБ-СДС, което се организира в Самоков.
Своеобразен хазаин на закриването бе кметът на Самоков Ангел Джоргов, който първи излезе за тирада на трибуната. В Самоков може да се види за последната година какъв брой доста е направено при добра организация, при работещо устойчиво държавно управление и политическа поддръжка, и най-много с интензивност на кмета и неговия екип, заключи Младен Маринов.
Бившият вътрешен министър и лидер на листата на ГЕРБ-СДС в 26 МИР-София област се възмути, че по време на акцията е имало репресии към претенденти, симпатизанти и членове на ГЕРБ. Ние може да не агитираме, а единствено в жанра на нямото кино да демонстрираме какво сме създали и отново да ни схванат, сподели депутатът.
Ние нямаме олигарси и богаташи, да плащаме на хора да пълнят зали е загуба на средства, стартира речта си Борисов. " Какво желаеме ние от ГЕРБ, какви са ни дилемите откакто сбъднахме фантазиите на 90-та година – еврозона, Шенген. Истинска партия, която да поддържа бизнеса, да поддържа работещите хора. Няколко години поради Асен Василев в сглобката, по-късно поради Българска социалистическа партия ние се превърнахме в съвсем център-ляво партия, до момента в който осъществим нашите задължения. Сега това повече не ни интересува ", съобщи Борисов.
Той акцентира, че бизнесът би трябвало да получи облекчения. " 25% в нововъведенията и новите технологии, само че за какво не за бизнеса, който влага в просвета, спорт, за какво да няма данъчни облекчения или приспадане на разноските ", уточни водачът на ГЕРБ.
Тихомълком взеха 150 млн. евро заем в деня, когато Асен Василев споделя, че би трябвало да даваме за приходи. Като взимате заеми, какво става с младежите в идващите години – те ще ви платят лихвите, сподели Борисов.
Държавният глава бил новото, а е от 10 години президент, той ли е новият с все олигарсите и копринките, с всички, които са се заврели там. Щял да ме смъкна от сцената в неделя…Някой, в случай че си мисли, че ме е свалил…демонстрацията и митингът са основата на демокрацията. Като дойдат избори, се взема решение. Ние се свалихме от сцената на това държавно управление, откакто изпълнихме всичките задания, отсече той.
Няма тъждество, има този, който учи и се труди. Това движи света напред, заключи Борисов. Виктор Орбан ще ми остане в сърцето като другар, само че ние сме разнообразни, ние сме темел на ЕНП. Ние в този момент имаме новият Виктор Орбан в лицето на Румен Радев и не е инцидентно, че външният министър на Орбан пристигна скрито при Радев, до момента в който беше президент, съобщи той.
Балонът от ден на ден спада, на всички места в страната питат: Къде е вълната?, подигра се той на Радев и изказванията на свитата му, че ще има голяма вълна от гласуващи за някогашния президент. " Румен Миланов подвига ли вълна в Софийско? В легена ", пошегува се още водачът на ГЕРБ.
" Радев стана едноличен притежател на страната – с месеци, с години. Монархия. Затова променихме конституцията, изясни той. " Гюров е толкоз самоуверен. Вместо да пристигна в Народното събрание и ние щяхме да го подкрепим с парламентарно решение да отиде в Украйна. А Радев за какво подписа Боташ, за какво подписа за 13 години със служебно държавно управление ", възмути се още водачът на ГЕРБ.
" Ще платим всички тук, с цел да пристигна новото…Кое е новото? Копринката ли? Слави Василев ли? Има и положителни хора там. На Гълъб Донев Деница му беше министър. Румен Миланов ми беше началник на БОП. От това, че имаме закриване, имаме 50 секунди по малкия екран без пари. Ние стотинка за избори не даваме. Кой ще купи глас от ГЕРБ? ", риторично попита някогашният министър председател.
" Вие бяхте умни, траяхте си за Петрохан и за фонтанелите, не ни е работа, има си органи, обърна се той към деятелите на ГЕРБ. Но милиардите, които вършат дефицита…след като Асен Василев споделя, че не сме били у манастир с него, значи може да излъже за всичко ", сподели Борисов.
" Ние сме като асансьор – народът ни подвига, след това ни смъква. Бъдете сигурни, че ще се качим още един път. В Самоковския манастир правихме сглобката, тогава се молихме за държавното управление – аз, Киро и Асен, годявка… ", напомни си той.
В петък имаме в София закриване, искам триумф. Хубавото при нас е, че, каквото и да се случи, е за положително. Няма от какво да загубим. Ако се приказва за модел, това е за Съюз на демократичните сили модел и аз мисля, че ще станем повече партии в този блок, счита Борисов.
Своеобразен хазаин на закриването бе кметът на Самоков Ангел Джоргов, който първи излезе за тирада на трибуната. В Самоков може да се види за последната година какъв брой доста е направено при добра организация, при работещо устойчиво държавно управление и политическа поддръжка, и най-много с интензивност на кмета и неговия екип, заключи Младен Маринов.
Бившият вътрешен министър и лидер на листата на ГЕРБ-СДС в 26 МИР-София област се възмути, че по време на акцията е имало репресии към претенденти, симпатизанти и членове на ГЕРБ. Ние може да не агитираме, а единствено в жанра на нямото кино да демонстрираме какво сме създали и отново да ни схванат, сподели депутатът.
Ние нямаме олигарси и богаташи, да плащаме на хора да пълнят зали е загуба на средства, стартира речта си Борисов. " Какво желаеме ние от ГЕРБ, какви са ни дилемите откакто сбъднахме фантазиите на 90-та година – еврозона, Шенген. Истинска партия, която да поддържа бизнеса, да поддържа работещите хора. Няколко години поради Асен Василев в сглобката, по-късно поради Българска социалистическа партия ние се превърнахме в съвсем център-ляво партия, до момента в който осъществим нашите задължения. Сега това повече не ни интересува ", съобщи Борисов.
Той акцентира, че бизнесът би трябвало да получи облекчения. " 25% в нововъведенията и новите технологии, само че за какво не за бизнеса, който влага в просвета, спорт, за какво да няма данъчни облекчения или приспадане на разноските ", уточни водачът на ГЕРБ.
Тихомълком взеха 150 млн. евро заем в деня, когато Асен Василев споделя, че би трябвало да даваме за приходи. Като взимате заеми, какво става с младежите в идващите години – те ще ви платят лихвите, сподели Борисов.
Държавният глава бил новото, а е от 10 години президент, той ли е новият с все олигарсите и копринките, с всички, които са се заврели там. Щял да ме смъкна от сцената в неделя…Някой, в случай че си мисли, че ме е свалил…демонстрацията и митингът са основата на демокрацията. Като дойдат избори, се взема решение. Ние се свалихме от сцената на това държавно управление, откакто изпълнихме всичките задания, отсече той.
Няма тъждество, има този, който учи и се труди. Това движи света напред, заключи Борисов. Виктор Орбан ще ми остане в сърцето като другар, само че ние сме разнообразни, ние сме темел на ЕНП. Ние в този момент имаме новият Виктор Орбан в лицето на Румен Радев и не е инцидентно, че външният министър на Орбан пристигна скрито при Радев, до момента в който беше президент, съобщи той.
Балонът от ден на ден спада, на всички места в страната питат: Къде е вълната?, подигра се той на Радев и изказванията на свитата му, че ще има голяма вълна от гласуващи за някогашния президент. " Румен Миланов подвига ли вълна в Софийско? В легена ", пошегува се още водачът на ГЕРБ.
" Радев стана едноличен притежател на страната – с месеци, с години. Монархия. Затова променихме конституцията, изясни той. " Гюров е толкоз самоуверен. Вместо да пристигна в Народното събрание и ние щяхме да го подкрепим с парламентарно решение да отиде в Украйна. А Радев за какво подписа Боташ, за какво подписа за 13 години със служебно държавно управление ", възмути се още водачът на ГЕРБ.
" Ще платим всички тук, с цел да пристигна новото…Кое е новото? Копринката ли? Слави Василев ли? Има и положителни хора там. На Гълъб Донев Деница му беше министър. Румен Миланов ми беше началник на БОП. От това, че имаме закриване, имаме 50 секунди по малкия екран без пари. Ние стотинка за избори не даваме. Кой ще купи глас от ГЕРБ? ", риторично попита някогашният министър председател.
" Вие бяхте умни, траяхте си за Петрохан и за фонтанелите, не ни е работа, има си органи, обърна се той към деятелите на ГЕРБ. Но милиардите, които вършат дефицита…след като Асен Василев споделя, че не сме били у манастир с него, значи може да излъже за всичко ", сподели Борисов.
" Ние сме като асансьор – народът ни подвига, след това ни смъква. Бъдете сигурни, че ще се качим още един път. В Самоковския манастир правихме сглобката, тогава се молихме за държавното управление – аз, Киро и Асен, годявка… ", напомни си той.
В петък имаме в София закриване, искам триумф. Хубавото при нас е, че, каквото и да се случи, е за положително. Няма от какво да загубим. Ако се приказва за модел, това е за Съюз на демократичните сили модел и аз мисля, че ще станем повече партии в този блок, счита Борисов.
Източник: zonanews.bg
КОМЕНТАРИ




