Нова модерна фабрика изгражда българският производител на хотелска козметика и

...
Нова модерна фабрика изгражда българският производител на хотелска козметика и
Коментари Харесай

Български производител на хотелска козметика инвестира 2,5 млн. лева в собствена фабрика

Нова съвременна фабрика построява българският производител на хотелска козметика и консумативи " Ларен МН " (Laren) в мъглижкото село Юлиево, оповестяват от Община Стара Загора.

Инвестицията е в размер на 2,5 милиона лв., а производството се чака да стартира през идната година.

Laren е фамилна компания, която е учредена през 2017 година от Кремена Карауланова. Производството в Юлиево стартира в малко помещение през 2022 година, а през предходната година стартира строителството на новата фабрика.
 Турска компания стъпва в Стара Загора със цех за над 20 млн. лв.
Турска компания стъпва в Стара Загора със цех за над 20 млн. лв.

Unlu Agrigroup има мощни позиции на пазара на земеделска техника

Приходите за 2023 година са 2,6 млн. лв..

Портфолиото наброява към 500 продукта - козметиката, консумативи и текстил, описа по-рано през тази година пред БНР Карауланова.

Сред по-интересните оферти са първата мицеларна вода за хотели на основата на розова вода и млечна киселина и серия с дестилат от черен хайвер.

Компанията работи с хотели у нас, в Румъния, Гърция, Унгария, Македония, Сърбия и Молдова и навлиза на пазарите в Италия и Саудитска Арабия. Именно опцията за агресия е в основата на плана за нова фабрика.
Източник: money.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР