Нова кампания за борба с рака поде тв водещата Нана.

...
Нова кампания за борба с рака поде тв водещата Нана.
Коментари Харесай

Нана с яркосини устни срещу рака

Нова акция за битка с рака поде тв водещата Нана. Чаровницата се появи с яркосини устни, само че не поради следващо предизвикателство в мрежата, а с цел да увеличи информираността за проблемите с рака на яйчниците, научи HotArena.

Тв водещата се снима със сини устни като част от акцията, която сигнализира за риска от рак на яйчниците. За Нана тази тематика изобщо не е непозната, за жалост, написа „ България през днешния ден ”.

Сестра й продължава да се бори с тази болест, а самата Нана два пъти бе диагностицирана с рак на гърдата.

„ Това е една от най-сериозните заболявания при дамите и в действителност е болестта с най-висока смъртност при гинекологичните и онкологични болести ”, изяснява още Нана.
 
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР