Извънредно! Човек почина пред КАТ-Враца, трупът още е на мястото /снимки/
Човек е умрял пред КАТ във Враца, видя единствено кореспондент на организация BulNews.
Трагичната преживелица е от преди към половин час. Починал е възрастен мъж на към 75 години. Той вървял по улицата, когато ненадейно му прилошало и се строполил на земята. Свидетели незабавно подали сигнал на незабавния телефон 112 и на мястото пристигнали екип на полицията и кола за спешна помощ.
За страдание незабавните медици единствено установили гибелта на индивида.
Към момента не е ясно каква е повода за съдбовния край, само че евентуално става дума за инсулт или инфаркт.
Трупът към момента е пред КАТ-Враца и се чака скоро да бъде извозен за аутопсия.
Трагичната преживелица е от преди към половин час. Починал е възрастен мъж на към 75 години. Той вървял по улицата, когато ненадейно му прилошало и се строполил на земята. Свидетели незабавно подали сигнал на незабавния телефон 112 и на мястото пристигнали екип на полицията и кола за спешна помощ.
За страдание незабавните медици единствено установили гибелта на индивида.
Към момента не е ясно каква е повода за съдбовния край, само че евентуално става дума за инсулт или инфаркт.
Трупът към момента е пред КАТ-Враца и се чака скоро да бъде извозен за аутопсия.
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




