Нотингам и Уулвърхемптън направи равенство 1:1 в двубой от английската

...

Нотингам и Уулвърхемптън не се биха, Палас и Ходжсън оставиха Лестър в зоната на изпадащите

Нотингам и Уулвърхемптън направи тъждество 1:1 в дуел от британската Висша лига.

Срещата се игра на „ Сити Граунд “ - домът на Форест и бе от 29-ия кръг на британския хайлайф.

Именно домакините поведоха в 38-ата минута с попадение на Бренан Джонсън. „ Вълците “ стигнаха до точката с късно попадение на португалеца Даниел Поденс.

Около някогашния състезател на Олимпиакос се развихри същинска стихия в края на срещата, когато негов червен картон бе преразгледан от системата ВАР.

В различен мач от кръга Кристъл Палас победи Лестър с 2:1 в дебюта на Рой Ходжсън отпред на „ орлите “. Лондонският отбор прекъсна отрицателната си серия и прати „ лисиците “ в зоната на изпадащите.

Рикардо Перейра означи за Лестър при започване на втората част, само че Даниел Иверсен си означи автогол единствено няколко минути по-късно.

Победното попадение за Палас вкара Жан-Филип Матета надълбоко в добавеното време на срещата.

Кристъл Палас събра 30 точки на 12-ото място, докат Лестър е тъкмо под чертата с 25.