Носителят на трофея в турнира за Купата на Англия Манчестър

...
Носителят на трофея в турнира за Купата на Англия Манчестър
Коментари Харесай

Ман Юнайтед продължава защитата на купата срещу Фулъм

Носителят на трофея в шампионата за Купата на Англия Манчестър Юнайтед ще бъде хазаин на Фулъм в най-интересния мач от петия кръг на конкуренцията, отреди жребият.

" Червените дяволи " ще одобряват на " Олд Трафорд " трети следващ противник от елита, откакто към този момент отстраниха Арсенал и Лестър.

Друга доста любопитна двойка е тази сред Нюкасъл Юнайтед и Брайтън. В третия сигурен дуел сред тимове от Висшата лига Борнемут ще бъде хазаин на Уулвърхямптън.

Шампионът на Англия Манчестър Сити пък ще одобри в идващия стадий последния в Чемпиъншип Плимут Аргайл, който в предходната фаза отстрани водача във Висшата лига Ливърпул.

В останалите двойки Астън Вила ще бъде хазаин на Кардиф Сити, а Престън Норт Енд приема Бърнли. Победителят от мача сред Екзитър и Нотингам Форест ще одобри Ипсуич, до момента в който Кристъл Палас ще бъде хазаин на Милуол.

Двубоите от петия кръг на шампионата ще се играят в уикенда към 1 март.

ФА Къп, 1/8-финали:

Престън - Бърнли

Астън Вила - Кардиф

Кристъл Палас - Милуол

Манчестър Юнайтед - Фулъм

Нюкасъл - Брайтън

Борнемут - Уулвърхамптън

Манчестър Сити - Плимут

Екзитър/Нотингам - Ипсуич
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР