Носителят на Суперкупата на Испания Атлетик Билбао бе на косъм

...

Носителят на Суперкупата се измъкна в края срещу третодивизионен тим

Носителят на Суперкупата на Испания Атлетик Билбао бе на косъм да допусне изненада и да играе продължения с третодивизионния Ибиса. Баските стигнаха до победа с 2:1 при гостуването си в добавеното време на дуела.

Тимът на Марселино бе изоставащ в резултата още в 12-ата минута, когато Хавиер Перес Матео се възползва от пас на Даво и се разписа във вратата на Йокин Езкиета.

Гостите съумяха да изравнят резултата при започване на второто полувреме след гол н Раул Гарсия.

Така се стигна до 91-ата минута, когато прецизен за Атлетик бе Унай Нунес, класирайки отбора си за 1/8-финалите на шампионата за Купата на Краля.
function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `